•  |

Pasaulio suaugusiųjų 10-ties šokių čempionatas

2006 m. spalio 29 d. Maskvoje vyko Pasaulio suaugusiųjų 10-ties sportinių šokių čempionatas. Dalyvavo 37 poros iš tiek pat valstybių. Kauno sšk "Sūkurys" šokėjai Tomas Slausgalvis ir Gintarė Bankauskaitė užėmė 26-ąją vietą.Informacija: www.spaeker.de

IDSF GRAND SLAM LATIN

2006 m. spalio 27 d. Maskvoje vykusiose "IDSF GRAND SLAM LATIN" varžybose (dalyvavo 439 poros) Vilniaus sšk "Ratuto" pora Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė - Kandelis iškovojo IV-ąją vietą.Sveikiname sportininkus ir trenerius!

Teisėjų seminaras Birštone

Š.m. lapkričio 11 d. 10.00 val. Birštone, Kultūros centro salėje (Jaunimo g. 4), vyks privalomas Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėjų seminaras. Temos - "sportinės formos planavimas" ir 2006 m. IDSF teisėjų kongreso Štutgarte medžiaga.Seminaro lektoriai: LKKA profesorius Antanas Skarbalius, tarptautinės sportinių šokių kategorijos teisėjai Paulius Sangavičius ir Rolandas Burneikis.Prašome iš anksto registruotis Federacijoje tel./faksu: (8~5) 213 65 03 arba el.paštu: office@dancesport.lt

Sveikiname

Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės "Už nuopelnus ugdant Lietuvos sportininkus" apdovanojo Klaipėdos sportinių šokių klubo "Žuvėdra" trenerę Dainą Bertulienę Lietuvos nusipelniusio trenerio garbės ženklu.

Ushgorod open 2006

Ukrainoje, Uzgorode spalio 21-22 dienomis vykusiose tarptautinėse Ukrainian Open 2006 varžybose Vilniaus sportinių šokių klubo "Alemanda" šokėjai Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė (Jauniai II) iškovojo 4 vietą is 22 porų LA programoje ir 1 vietą is 19 porų ST programoje.Sveikiname sportininkus ir trenerę Živilę Kučauskienę!

Liege Open 2006

Jaunimo ST grupėje Klaipėdos sšk "Žuvėdra" šokėjai Imantas Joneckis ir Martyna Mickutė užėmė I-ąją vietą.