•  |

Kviečiame dalyvauti Lietuvos 10-ties sportinių šokių čempionate

2007 m. gegužės 26 d. Klaipėdoje, sšk "Žuvėdra" salėje (k. Donelaičio g. 4)vyks Lietuvos suaugusiųjų, jaunimo, jaunių II gr. ir jaunių I gr. 10-ties sportinių šokių čempionatas.

Lietuvos sportinių šokių federacijoje - dar viena LR nusipelniusi trenerė

Vilniaus sšk "INESS" vadovė Genrijeta Gruzdeva tapo Lietuvos respublikos nusipelniusia trenere.

Lietuvos sportinių šokių šokėjų pasirodymai tarptautinėse varžybose

Linzo mieste (Austrija) vykusiame Europos Sąjungos klasikinių sportinių šokių čempionate, kuriame dalyvavo 29 poros, Kauno sšk "Sūkurys" šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė tapo vicečempionais.

Sportinių šokių klubo "Sūkurys" šokėjai - tarptautinių varžybų prizininkai

Trnava mieste (Slovakija) IDSF Open varžybose Kauno sšk "Sūkurys" šokėjai Tomas Slausgalvis ir Gintarė Bankauskaitė Lotynų Amerikos šokių programoje (dalyvavo 48 poros) iškovojo II-ją vietą.

Sėkmingas lietuvių šokėjų pasirodymas Europos suaugusiųjų LA šokių čempionate

Aarhus mieste (Danija) vykusiame Europos suaugusiųjų Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate Lietuvos rinktinės nariai, Vilniaus sšk "Ratuto" pora Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė Kandelis pateko į finalą ir iškovojo VI-ją vietą.

Lietuviai pasipuošė neįgaliųjų sportinių šokių Pasaulio taurės medaliais

Vilniaus neįgaliųjų šokių kolektyvo šokėjai Erikas Pacevičius (taip pat ir Vilniaus sportinių šokių klubo „Iness“ šokėjas) ir Agnieška Toločko neįgaliųjų sportinių šokių Pasaulio taurės ir atvirose Olandijos pirmenybių debiutantų grupėje laimėjo aukso medalius.

Rodomi rezultatai 1 - 610