•  |

Teisėjų ir trenerių dėmesiui!

2007 m. gruodžio 7 d. Vilniuje vyks IDSF Teisėjų kongresas, kurį organizuoja IDSF ir LSŠF. Smulkesnė informacija bus paskelbta vėliau.

Sėkmingi Kauno sšk „Sūkurys“ šokėjų Donato Vėželio ir Linos Chatkevičiūtės pasirodymai

Kauno sšk „Sūkurys“ šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė Pasaulio klasikinių šokių taurės varžybose, vykusiose Šanchajuje (Kinija) užėmė IV-ąją vietą.

Sveikiname šokėjus

Macau ir Honkonge vykusiose IDSF pasaulio reitingo varžybose klasikinių sportinių šokių programoje Kauno sšk "Sūkurys" šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iškovojo trečiąsias vietas, o Lotynų Amerikos sportinių šokių programoje Vilniaus sšk "Ratuto" pora Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė Kandelis užėmė atininkamai ketvirtąją ir penktąją vietas.

Dėl Lietuvos sporto enciklopedijos

Enciklopedijos darbo grupė baigia ruošti LIETUVOS SPORTO ENCIKLOPEDIJĄ.

Emanuele Maresca ir Olia Fadejeva iškovojo trečiąją vietą IDSF YOUTH OPEN LATIN varžybose

Bologno mieste (Italija) vykusiose IDSF YOUTH OPEN LATIN varžybose (dalyvavo 47 poros) Vilniaus sšk "Dileksa" šokėjai Emanuele Maresca ir Olia Fadejeva iškovojo trečiąją vietą. Porą treniruoja Lietuvos nusipelniusi trenerė Ina Griciuvienė.

Sėkmingi lietuvių šokėjų pasirodymai tarptautinėse varžybose

Barselonoje vyko Pasaulio jaunimo 10-ties sportinių šokių čempionatas, kuriame dalyvavo 34 šokėjų poros iš tiek pat valstybių.

Rodomi rezultatai 1 - 67