•  |

Dėl pradedančiųjų šokėjų šokių figūrų sąrašo

Pradedančiųjų šokėjų šokių figūrų sąrašas ir pereinamojo laikotarpio taisyklės

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė iškovojo I-ąją vietą

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė prestižinėse "UK Open 2007'" klasikinių šokių varžybose iškovojo I -ąją vietą.

LSŠF ataskaitinė konferencija

Lietuvos sportinių šokių federacijos nariams

Reikalingas sportinių šokių treneris

Vilniaus sportinių šokių klubui "Alemanda" reikalingas sportinių šokių treneris. Teirautis telefonu 8 645 00000, el. paštu zivilezk@yahoo.com

Emanuele Maresca ir Olga Fadejeva laimejo I-ąją vietą

Madride vykusiose jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose Vilniaus sportinių šokių klubo "Dileksa" šokėjai Emanuele Maresca ir Olga Fadejeva laimejo I-ąją vietą (dalyvavo 47 poros), o "Rising stars" varžybose - II-ąją vietą (dalyvavo 80 porų). Sveikiname sportininkus ir jų LR nusipelniusį trenerį Juozą Aleksandravičių!

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė tapo Europos čempionais

Madride (Ispanija) Europos suaugusiųjų klasikinių sportinių šokių čempionate (dalyvavo 59 poros) Kauno sportinių šokių klubo "Sūkurys" šokėjai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė tapo žemyno nugalėtojais, o Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė - pateko į finalą ir iškovojo IX -ją vietą.Sveikiname sportininkus ir jų LR nusipelniusius trenerius Jūratę ir Česlovą Norvaišas!

Rodomi rezultatai 1 - 68