•  |

Sveikiname Liną Chatkevičiūtę ir Donatą Vėželį

Rygoje vykusiose Pasaulio ST Taurės varžybose, užėmusius 3-ąją vietą!

Dėmesio!

Anykščių SŠK "Saltus" pranešė, kad dėl objektyvių priežasčių LA šokių Taurės varžybos 2009 sausio 24 d. neįvyks. Reitingo varžybos (I ir II variantai) vyks, kaip ir planuota, sausio 24-25 d.d.

Sveikiname Šiaurės Europos šalių čempionus

Savaitgalį Vilniuje vykusiame Šiaurės Europos šalių suaugusiųjų, šokusių standartinius šokius, čempionais tapo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno SŠK "Sūkurys"). Jaunimo LA čempionais tapo Vilniaus SŠK "Ratuto" šokėjai Liudas Tamulaitis ir Ieva Konopliovaitė.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!

Mūsų porų rezultatai Pasaulio jaunimo ST čempionate

Ispanijoje vykusiame čempionate Kauno SŠK "Kaspinas" šokėjai Rolanas Stankūnas ir Urtė Januškevičiūtė užėmė 16-ąją, o SŠK "Rolo" atstovai Edgaras Baltaragis ir Evelina Kalkauskaitė 28-ąją vietas.

"Žuvėdra I" - pasaulio čempionė! "Žuvėdra II" pateko į finalą ir užėmė VI-ąją vietą.

Sveikiname mūsų nacionalinės rinktinės narius - "Žuvėdra I" ir "Žuvėdra II" šokėjus ir LR nusipelniusius trenerius Skaistę ir Romaldą Idzelevičius, taip sėkmingai ir garbingai atstovavusius Lietuvai Austrijoje vykusiame pasaulio čempionate!

Jūsų pergale džiaugiasi ir didžiuojasi visa sportinių šokių visuomenė. Ačiū jums!

Rezultatai Estijoje vykusiose reitingo varžybose

Savaitgalį Taline vykusiose pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose Kauno SŠK "Sūkurys" šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iškovojo pirmąją vietą.

Iš viso šiose varžybose dalyvavo 60 porų.

Rodomi rezultatai 1 - 67