•  |

Rezultatai Europos čempionatuose

Europos suaugusiųjų LA čempionate (2009 04 25, Oldenburgo m., Vokietijoje - dalyvavo 65 poros ) Gediminas Grigonis - Justina Žemaitytė (sšk "Sūkurys") užėmė 38 -ją, o Viktors Šruboks - Ala Karpenko (sšk "Ratuto") - 46-47 vietas.

Europos jaunimo ST čempionate (2009 04 25, Krokuvoje, Lenkijoje - dalyvavo 54 poros) Edgaras Baltaragis - Evelina Kalkauskaitė (sšk "Rolo") iškovojo 19 -tą, o Žymantas Kučikas - Agnė Pečeliūnaitė (sšk "Rumba") 20-21 vietas.

Rezultatai Europos ST čempionate

Megeve mieste (Prancūzija) vykusiame čempionate mūsų šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (SŠK "Sūkurys") užėmė 12-ąją, o Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (SŠK "Kaspinas) 27-ąją vietas.

Sveikiname

Viktors Šruboks ir Alą Karpenko (Vilniaus SŠK "Ratuto) Sankt Peterburge IDSF reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybose užėmusius 3-ąją vietą.

Sėkmingi startai "Brno open 2009" varžybose

Tarptautinės sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno klubas “Sūkurys”) iš 103 dalyvavusių porų iškovojo II-ją vietą;

Dėl reitingo varžybų apdovanojimų

Primename, kad ne visi treneriai atsiėmė apdovanojimus 2008 m. reitingo varžybų nugalėtojams. Klubų trenerius kviečiame šiuos apdovanojimus atsiimti Federacijos sekretoriate (Žemaitės g. 6, Vilnius).

Paskutinis priminimas!

Lietuvos jaunių II gr., jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų čempionatų I ir II vietų laimėtojus, dar neatsiuntusius prašomos informacijos, raginame užpildytas anketas (pavyzdį rasite prisegtuke) ir nuotraukas pateikti iki pirmadienio.