•  |

Sveikiname!

Klaipėdos universiteto ansamblį "Žuvėdra 1", iškovojusį Europos čempiono vardą, ir "Žuvėdra 2" komandą, laimėjusią IV-ąją vietą!

Pasaulio jaunių II gr. čempionate Suomijoje

Jokūbas Laukaitis ir Patricija Belousova (Vilniaus sšk "Tornado-Siluetas") užėmė 14-15-ąją, Sergejus Skripčenko ir Goda Zajauskaitė (Palangos moksleivių klubas) - 16-ąją vietas.

Spaudos konferencija

Rugsėjo 23 d. 11.00 val. Kūno kultūros ir sporto departamente (Žemaitės g. 6), I posėdžių salėje rengiama spaudos konferencija dėl Europos Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionato, kuris vyks Vilniuje, rugsėjo 26 d.

"Prague Open 2009" varžybose

Edvinas Belousovas ir Anastasija Piazenko (Klaipėdos sšk "Promenada") jauniai I ST varžybose iškovojo I-ąją, o LA varžybose II-ąją vietas.

Jauniai II ST varžybose II-ąją vietą laimėjo Jokūbas Laukaitis ir Patricija Belousova (Vilniaus sšk "Tornado-Siluetas"), o IV-ąją - Mindaugas Strazdas ir Evelina Butkaitė (Kauno sšk "Sūkurys"). Mindaugas ir Evelina IV-ąją vietą užėmė ir LA varžybose.

Tadas Zgirskis ir Urtė Januškevičiūtė (Kauno sšk "Kaspinas-Sūkurys") užėmė V-ąją vietą jaunimo ST varžybose.

Sveikiname sėkmingai varžybose dalyvavusius sportininkus ir jų trenerius!

Pasaulio jaunimo LA čempionate

mūsų šokėjai Liudas Tamulaitis ir Ieva Konopliovaitė (Vilniaus sšk "Ratuto") užėmė 17-ąją, Edgaras Baltaragis ir Evelina Kalkauskaitė (Kauno sšk "Rolo") - 37-ąją vietas.

iš viso čempionate dalyvavo 65 poros.

Artėja LSŠF ataskaitų konferencija

VK posėdžio metu (2009 08 27) buvo nutarta konferenciją vykdyti 2010 01 05 Kaune (vieta bus patikslinta).

Norintys kelti kandidatūras į LSŠF Prezidento postą, iš anksto prašomi pateikti perspektyvinę savo veiklos programą, kuri bus talpinama internetinėje svetainėje.

Rodomi rezultatai 1 - 611