•  |

Sveikiname!

Rygoje vykusiose "Baltic Grand Prix 2010" Pasaulio reitingo jaunimo LA varžybose 3-ąją vietą užėmusius Vilniaus sšk "Ratuto"-VGM sportininkus Jokūbą Venckų ir Jomantę Dapkevičiūtę (dalyvavo 73 poros) bei Kylančių žvaigždžių standartinių šokių varžybose 4-oje vietoje buvusius Panevėžio sšk "Rumba" šokėjus Žymantą Kučiką ir Agnę Pečeliūnaitę (dalyvavo 33 poros).

Pasaulio jaunių II LA čempionate

Mūsų atstovai, Palangos Moksleivių klubo šokėjai Sergejus Skripčenko ir Goda Zajauskaitė užėmė 21-ąją vietą. Tomas Fainšil ir Akvilė Sinkevičiūtė iš Kauno sšk "Santaka" buvo 37-ti.

Baigėsi 2010 m. LSŠF Reitingo varžybos

Sveikiname geriausias 2010 m. LSŠF reitingo varžybų poras, užėmusias 1-6 vietas, bei jų trenerius! Primename, kad VK sprendimu, š.m. reitingo varžybų 1-osios vietos laimėtojai 2011 m. reitingo varžybose dalyvaus be paramos įnašo. Vardinius leidimus dalyvauti be paramos įnašo kitų metų reitingo varžybose perduosime laimėtojų treneriams LSŠF Ataskaitinės konferencijos metu 2011 01 12.

Pasaulio reitingo varžybose Šiauliuose

Pasaulio reitingo klasikinių šokių varžybose Šiauliuose 1-ąją vietą iškovojo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno sšk “Sūkurys”), 3-ąją vietą užėmė Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno sšk “Kaspinas”), 4-oji vieta atiteko Vaidotui Lacičiui ir Veronikai Golodnevai (Vilniaus sšk “Dileksa”).Iš viso šiose varžybose dalyvavo 29 poros.

Pasaulio reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybose 6-ąją vietą užėmė Vilniaus sšk „Ratuto“ – VGM sportininkai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė (varžybose dalyvavo 42 poros).

Europos jaunimo 10 šokių čempionate

Lietuvos jaunimo 10 šokių vicečempionai, Kauno sšk "Sūkurys" šokėjai Mindaugas Strazdas ir Evelina Butkaitė užėmė 15-ąją vietą.