•  |

Pasaulio ST čempionate

Wetzlar mieste (Vokietija) vykusiame pasaulio standartinių šokių čempionate Lietuvos čempionai, Kauno sšk “Sūkurys” šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė užėmė 8-ąją, Lietuvos vicečempionai Vilniaus sšk “Dileksa” atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – 18-ąją vietą.

Iš viso pasaulio čempionate dalyvavo 79 šokėjų poros iš 42 valstybių.

Nacionalinės rinktinės LA stovykla

Nacionalinės Lotynų Amerikos šokių rinktinės stovykla vyks 2010 m. gruodžio 5-6 d.d. Šiauliuose “Šiaulių arenos” salėje.

Dalyviai: jaunių II, jaunimo ir suaugusiųjų Lietuvos rinktinių nariai bei jų treneriai.

Kviečiamų rinktinės narių sąrašą bei stovyklos tvarkaraštį rasite prisegtuke.

Seminaras treneriams

Seminaro tema:"Sportininkų raumenų – skeleto sistemos pažeidimai. Gydytojo, trenerio ir sportininko vaidmenys pažeidimų prevencijoje".

Seminaras vyks gruodžio 16 d. Panevėžyje, gruodžio 17 d. Utenoje.

LSŠF čempionatų ir pirmenybių grupės 2011 m.

Prisegtuke rasite lapkričio 3 d. VK posėdyje patvirtintas LSŠF čempionatų ir pirmenybių grupes 2011 m.

Pasaulio 10 šokių čempionate

Kauno sšk “Sūkurys” šokėjai Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko užėmė 18-ąją vietą (dalyvavo 36 poros).

Varžybose Austrijoje

IDSF jaunimo LA varžybose Jokūbas Venckus – Jomantė Dapkevičiūtė ( Vilniaus sšk “Ratuto”-VGM) iškovojo VI-ąją vietą (dalyvavo 75 poros); jaunių I grupės 10 šokių programoje – Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus sšk “Dileksa) – III-ąją vietą (40 porų).

Rodomi rezultatai 1 - 616