•  |

Sveikiname!

Sankt Peterburge vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo standartinių šokių varžybose Vilniaus sšk "Dileksa" šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva iškovojo 2-ąją, o Kauno sšk "Kaspinas" atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė - 4-ąją vietas.

Pirmoji vieta Blekpule!

Vilniaus sšk "Dileksa" šokėjai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė laimėjo "Blackpool Dance Festival" jaunių standartinių šokių varžybas.

Rezultatai pasaulio ir Europos čempionatuose

Pasaulio jaunių 10 šokių čempionate Klaipėdos sšk "Žuvėdra" sportininkai Edvinas Belousovas ir Anastasija Piazenko užėmė 9-ąją vietą. Iš viso čempionate dalyvavo 34 sportininkų poros iš tiek pat šalių.

Europos jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionate mūsų atstovai, Kauno sšk "Sūkurys" šokėjai Ivan Kazakevich ir Jurga Gustaitė užėmė 27-ąją, Mantas Kirvelis ir Svetlana Azarova iš Vilniaus sšk "Siluetas-Tornado" - 32-ąją vietas. Iš viso čempionate dalyvavo 60 sportininkų porų.

Sveikiname!

Pasaulio reitingo ST varžybose Taline 4-ąją vietą užėmusius Kauno sšk "Sūkurys" šokėjus Donatą Vėželį ir Liną Chatkevičiūtę (iš viso varžybose dalyvavo 52 poros) bei atvirose Sant Cugat del Valles "Kylančių žvaigždžių" ST varžybose taip pat 4-oje vietoje buvusius Kauno sšk "Kaspinas" sportininkus Alessandro Bosco ir Urtę Januškevičiūtę (dalyvavo 19 porų).

Sveikiname!

Kauno sšk "Sūkurys" sportininkus Donatą Vėželį ir Liną Chatkevičiūtę, laimėjusius tarptautinės sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo standartinių šokių varžybas Bukarešte, Rumunijoje.

Varžybose "Tropicana Cup 2011"

Jaunimo 10 šokių varžybose Gargždų sšk "Rolina" šokėjai Vilius Jakas ir Eidvilė Jonikaitė iškovojo IV-ąją vietą (dalyvavo 28 poros). Deividas Užkurys ir Živilė Vasiliauskaitė iš Kauno sšk "Sūkurys" jaunimo LA varžybose buvo IV-ti (tarp 63 porų). Klaipėdos sšk "Žuvėdra" šokėjai Mamertas Ložys ir Skaistė Jazilionytė jaunučių LA ir 10 šokių varžybose iškovojo II-ąją (atitinkamai tarp 57 ir 48 porų) ir jaunučių ST 3 šokių varžybose - VI-ąją vietas (iš 43 porų).

Rodomi rezultatai 1 - 611