Mieli šokėjai, treneriai, teisėjai, sportinių šokių mylėtojai,

Lai Šv.Kalėdų naktį iš dangaus nusileidę angelai pripildo Jūsų namus ir širdis laime, ramybe ir darna.

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Europos aukštųjų mokyklų studentų LA čempionate

Maskvoje vykusiame Europos aukštųjų mokyklų studentų LA čempionate Lietuvos čempionai, Vilniaus sšk "Ratuto"-VGM sportininkai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė iškovojo 3-ąją vietą.

Pasaulio jaunimo ST čempionate Rygoje

Lietuvos atstovai, Vilniaus sšk "Dileksa" sportininkai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė iškovojo 8-ąją, Kauno sšk "Sūkurys" atstovai Karolis Varkalys ir Gabrielė Siriūnaitė - 19-ąją vietas.

Lietuvos šokėjų pasiekimai “Baltic 2011 Grand Prix Ryga”

WDSF Open ST varžybose (dalyvavo 83 poros) Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė iškovojo IV vietą.

WDSF Jaunimo atvirose ST varžybose (dalyvavo 53 poros) Vilius Jakas – Evelina Butkaitė iškovojo IV , o Deividas Kačenauskas – Gabrielė Sabaliauskaitė V vietas.

Rising Stars ST varžybose (dalyvavo 43 poros) Julius Jakas –Evelina Butkaitė iškovojo V vietą;

Rising Stars LA varžybose (dalyvavo 38 poros) Lukas Petkevičius – Miglė Klupšaitė užėmė IV vietą;

Jaunių II ST varžybose (dalyvavo 63 poros) Edvinas Belousovas – Anastasija Piazenko užėmė V vietą.

Jaunių II D ST varžybose (dalyvavo 13 porų) Karolis Tarasevičius – Karolina Steckutė užėmė III, o David Madojan – Julija Begliak – VI vietas;

Jaunių II D LA varžybose (dalyvavo 11 porų) Krolis Tarasevičius – Karolina Steckutė iškovojo I vietą;

Sveikinimai "Žuvėdrai" bei atsiliepimai po čempionato

Pasaulio čempionę Klaipėdos universiteto sportinių šokių komandą "Žuvėdra I" sveikina Lietuvos asociacija "Sportas visiems".

Pasaulio PL Taurės varžybas laimėjo Donatas ir Lina

Ashdod mieste (Izraelis) vykusias Pasaulio PL standartinių šokių Taurės varžybas laimėjo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iš Kauno sšk "Sūkurys".

Rodomi rezultatai 1 - 610