•  |

Sveikiname!

Vokietijoje vykusiame Europos klasikinių sportinių šokių čempionate Lietuvos čempionai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė iš Kauno „Kaspino“ klubo pateko į pusfinalį ir užėmė 11-ąją vietą.

Sveikiname Europos jaunimo vicečempionus!

Europos jaunimo (iki 19 metų) klasikinių sportinių šokių čempionate Kišiniove (Moldova) šeštadienį Lietuvos čempionai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa“) iškovojo sidabro medalius.

Sveikiname "Uzhgorod Open 2012" nugalėtojus

Balandžio 29 d. Uzhgorode (Rusija) vykusiose tarptautinėse "Uzhgorod Open 2012" WDSF Youth Standart varžybose nugalėtojais tapo Kauno klubo "Sūkurys" atstovai Deividas Kačinauskas ir Gabrielė Sabaliauskaitė (dalyvavo 31 pora).Sveikiname sportininkus ir jų trenerius Jūratę ir Česlovą Norvaišas bei Liną Chatkevičiūtę ir Donatą Vėželį !

Tarptautinės "Coderanca 2012" varžybos

Balandžio 29 d. Kišiniove (Moldova) vykusiose tarptautinėse "Coderanca 2012" WDSF Youth Standart varžybose klubų Gargždų "Rolina" / Kauno "Sūkurys" šokėjai Vilius Jakas ir Evelina Butkaitė užėmė 4-ąją vietą (dalyvavo 60 porų).Sveikiname sportininkus ir jų trenerius Jūratę ir Česlovą Norvaišas bei Iną Berankienę !

Tarptautinės "Ostroda 2012" varžybos

Ostrodoje, Lenkijoje vykusiose tarptautinėse Jaunių ir Jaunimo Grand Prix "Ostroda 2012" Jaunių II ST varžybose Kauno klubo "Sūkurys" šokėjai Karol Michal Tomecki ir Austėja Bliujūtė tapo nugalėtojais (dalyvavo 23 poros).

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius Jūratę ir Česlovą Norvaišas bei Liną Chatkevičiūtę ir Donatą Vėželį !

Sveikiname!

Šių metų Lietuvos klasikinių sportinių šokių čempionai, Kauno klubo „Kaspinas“ šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Sankt Peterburge vykusiose „WDSF International Open ST" varžybose (dalyvavo 100 porų), iškovojo pirmąją vietą!

Rodomi rezultatai 1 - 619