•  |

Varžybose Italijoje

Alassio m. vykusiose tarptautinėse varžybose Lietuvos sportininkai iškovojo šias vietas

Varžybose Rusijoje

Birželio 28-29 d. Sočyje vyko tarptautinės varžybos, kuriose Lietuvos sportininkai iškovojo šias vietas

Varžybos Tokijuje bei San Marine

Lietuvos šokėjų pasiekimai Tokijuje bei San Marine

Varžybos Bulgarijoje

Kavarna m. vykusiose tarptautinėse varžybose Lietuvos sportininkai iškovojo šias vietas

Dėl WDSF kortelių ir anketų

WDSF imasi veiksmų dėl per ilgo dokumentų perdavimo kortelėms gaminti.

Yra pažymėta 1 anketa, kuri bus panaikinta, jei anketą užpildęs šokėjas nepristatys dokumentų į LSŠF.

Dar 12 anketų šiuo metu yra panaikintos, nes per 8 mėnesius nuo jų patvirtinimo nebuvo gauti dokumentai.

Prašome atsiliepti sportininkus, jei jie jau perdavė dokumentus.

Jei buvo panaikintas Jūsų anketos dublikatas ir jau gavote arba laukiate kortelės, tai prašome nekreipti dėmesio.

Sveikiname Donatą ir Liną!

Vienoje vykusiame Pasaulio sportinių šokių federacijos Profesionalų lygos Europos standartinių šokių šou čempionate Kauno sšk „Sūkurys“ šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iškovojo pirmąją vietą.

Rodomi rezultatai 1 - 612