•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkai

Savaitgalį Lenkijos mieste Jelenia Gora vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Karkonosze Open 2014”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos atstovai. Šeštadienį vykusiose suaugusiųjų grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose Lietuvai atstovaujanti pora Dmitryjus Buninas ir Polina Mamykina (Kauno „Dance Innovation Team”) užėmė trečiąją vietą.

Varžybose Serbijoje ir Portugalijoje

Sekmadienį Serbijos sostinėje Belgrade vykusiose tarptautinėse suaugusiųjų grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose Lietuvos šokėjai Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova užėmė 9-ą vietą, o Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė pasidalino 14-ą – 15-ą vietas. Varžybose dalyvavo 62 poros.

www. photodancesport.com pranešimas

20th Autumn Cup 2014 fotografuos www.photodancesport.com tinklalapio fotografai. Dėl fotografavimo prašome susisiekti iki varžybų el. paštu: uzkadro13@gmail.com arba telefonu +370 630 21930.

Kinija Lietuvos šokėjams - laiminga šalis

Kinijos mieste Čengdu vykusias Tarptautinių sportinių šokių federacijos (WDSF) standartinių šokių Pasaulio taurės varžybas laimėjo Kauno „Kaspino” šokėjai 25 metų Evaldas Sodeika ir 24 metų Ieva Žukauskaitė. Antrąją vietą užėmė rusai Jevgenijus Nikitinas ir Dana Spicyna, trečiąją - Austrijai atstovaujantys Vasilijus Kirinas ir Jekaterina Prozorova.

G.Vaikasas ir A.Valiukevičiūtė varžybų Maskvoje finalininkai

Šeštadienį Maskvoje vykusiose „Moskvich 2014” varžybose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Kauno „Kaspino”-"Žiburio" šokėjai Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Jaunimo grupės šokėjai pateko į Europos čempionato pusfinalį

Sekmadienį Rumunijos mieste Brasove vyko Europos jaunimo standartinių šokių čempionatas, į kurio pusfinalį pateko abi Lietuvos šokėjų poros. Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 9-ąją, o Karolis Michalas Tomeckis ir Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) 12-ąją vietas. Varžybose dalyvavo 48 poros.

Rodomi rezultatai 1 - 612