• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Varžybose Taline

Vasario 22-23 dienomis Taline vyko „Grand Slam“ varžybos, kuriose Lietuvos sportininkai iškovojo šias vietas

Pranešimas LSŠF nariams

VŠĮ Vilniaus šokių mokykla (klubas Davi) buvo pašalintas iš Lietuvos sportinių šokių federacijos už veiklą, kenkiančią sportinių šokių sporto ir Federacijos prestižui. VŠĮ Vilniaus šokių mokykla iniciatyva ginčo nagrinėjimas perkeltas į teismą, todėl detalesnė informacija yra teisminio nagrinėjimo dalykas ir bus pateikta teismui.

 

 

Varžybose Maskvoje

Vasario 23 dieną Maskvoje vyko tarptautinės varžybos, kuriose Lietuvos sportininkai iškovojo šias vietas

www. photodancesport.com pranešimas

Lietuvos LA čempionato ir pirmenybių (kovo 1 - 2 d.) varžybose fotografuos www.photodancesport.com tinklalapio fotografai. Dėl techninių galimybių bus galima nufotografuoti tas poras, kurios iki varžybų susisieks el. paštu: uzkadro13@gmail.com arba telefonu +370 630 21930.

Pranešimas LSŠF nariams

LSŠF primena, kad remiantis LSŠF varžybų taisyklėmis ir kitais dalyvavimą LSŠF varžybose reguliuojančiais dokumentais, LSŠF varžybose gali dalyvauti tik LSŠF nariams ir kandidatams į LSŠF narius atstovaujančios poros. Šokėjai negali dalyvauti varžybose neatstovaudami jokiam klubui. Jokie apribojimai konkretiems šokėjams, susiję su jų ankstesniu atstovavimu buvusiems LSŠF nariams, negali būti taikomi, tačiau šokėjai negali atstovauti dariniams, nesantiems LSŠF nariais ar kandidatais į LSŠF narius.

Lietuvos sportinių šokių federacija

Lietuvos standartinių šokių čempionatas ir pirmenybės

2014 m. vasario 15-16 dienomis „Kėdainių arenoje“ vyko 2014 metų Lietuvos standartinių sportinių šokių čempionatas, pirmenybės ir tarptautinės Kėdainių krašto taurės varžybos. Varžybose startavo 348 šokėjų poros.

Nuoširdžiai sveikiname varžybų dalyvius-nugalėtojus ir linkime sėkmės garsinant Lietuvos vardą čempionatuose, Taurių ir tarptautinėse varžybose.

Rodomi rezultatai 1 - 612

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Rėmėjai