•  |

Jaunimo grupės šokėjai Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė – Europos čempionato finalininkai

Sekmadienį Kišiniove (Moldova) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos čempionai Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”) pateko į finalą ir užėmė penktą vietą.

Lietuvos šokėjai – prestižinių varžybų Kinijoje finalininkai

Sekmadienį Kinijos mieste Vuhane vyko didžiausios tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Grand Slam”, kuriose Lietuvos atstovai pateko į finalą. Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) užėmė penktą, o Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) šeštą vietą.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas

Šeštadienį Moldovos sostinėje Kišiniove vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Davidas Andreas Schoenianas ir Justina Spaičytė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) pasidalino 39-ą – 40-ą vietas. Čempionate dalyvavo 80 porų.

Varžybos Italijoje

Savaitgalį Vallegio sul Mincio mieste (Italija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova užėmė 13-ą vietą. Varžybose dalyvavo 62 poros.

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Mikolaikose (Lenkija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Lietuvos šokėjams – medaliai iš varžybų Latvijoje

Šeštadienį Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Rodomi rezultatai 1 - 618