•  |

Varžybose Rusijoje

Savaitgalį Maskvoje (Rusija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Davidas Andreas Schoenianas ir Justina Spaičytė (Vilniaus „Ratuto”) pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Varžybose Serbijoje

Savaitgalį Serbijos sostinėje Belgrade vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų III standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius.

Dėmesio - skelbiamas jaunių II LA grupės šokėjų peršokimas

2015 09 29 VK sprendimu, jaunių II grupės LA šokėjų poros, vyksiančios į 2015 m. pasaulio jaunių II grupės LA čempionatą Rygoje, bus deleguojamos pagal jų pasiektus rezultatus šiose trijose tarptautinėse varžybose:

1. spalio 3 d. jaunių II LA varžybose "Rudens taurė 2015" Kaune (teisėjauja 11 užsienio teisėjų),

2. lapkričio 1 d. jaunių II LA varžybose "Latvian Open 2015" Rygoje, Latvijoje,

3. gruodžio 6 d. jaunių II LA varžybose "Lithuanian Open 2015" Vilniuje (teisėjauja 11 užsienio teisėjų).

Šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai

Savaitgalį Lenkijos mieste Jelenia Gora vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) tapo nugalėtojais.

Geriausios Lietuvos šokėjų poros svarbiausioms metų varžyboms ruošėsi LSŠF rinktinių stovykloje

Rugsėjo 22 – 24 d. Alytaus rekreacijos centre vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos standartinių, Lotynų Amerikos ir 10-ies šokių rinktinių stovykla, kurioje dalyvavo geriausios Lietuvos šokėjų poros. Tokia stovykla organizuojama antrus metus iš eilės – anksčiau standartinių ir Lotynų Amerikos šokių stovyklos vykdavo atskirai.

Praėjusį sekmadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Kauno „Sūkurys”) užėmė 7-ą vietą. Varžybose dalyvavo 51 pora.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas” - „Žiburys”) užėmė 14 vietą iš 44 porų.

Rodomi rezultatai 1 - 613