•  |

Tarptautinės varžybos Kijeve

Savaitgalį Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Tarptautinės varžybos Berlyne

Savaitgalį Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") užėmė 7-ą vietą. Varžybose dalyvavo 94 poros.

Profesionalų lygos Lotynų Amerikos šokių Europos čempionatas

Savaitgalį Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos Lotynų Amerikos šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Valerijus Osadčenko ir Sandra Kniazevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) pasidalino 18-ą – 19-ą vietas iš 32 porų.

Lietuvos atstovai dalyvavo jaunimo Lotynų Amerikos šokių Europos čempionate

Savaitgalį Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės Europos čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Lietuvos šokėjai WDSF nacionalinių komandų Europos čempionate užėmė šeštą vietą

Savaitgalį Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) nacionalinių komandų Europos čempionatas, kuriame, susumavus visų grupių rezultatus, Lietuvos komanda užėmė šeštą vietą.

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė tapo Europos vicečempionais

Savaitgalį Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės Europos Čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius.

Rodomi rezultatai 1 - 616