•  |

V. Lacitis ir V. Golodneva tapo tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojais

Savaitgalį Italijos mieste Alasio vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") tapo nugalėtojais, o Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo sidabro medalius.

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė tarptautinėse varžybose Vokietijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Visuotinio WDSF susirinkimo nutarimai ir WDSF Vykdomojo komiteto rinkimų rezultatai

Singapūre vyko kasmetinis Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) visuotinis susirinkimas. Šiais metais susirinkimo metu buvo iškilmingai paminėtas Federacijos 60 veiklos metų jubiliejus.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Vengrijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Vengrijos mieste Segede vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Tarptautinės varžybos Slovakijoje

Savaitgalį Slovakijos mieste Košicėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.