•  |

Sveikiname!

Atvirajame Baltarusijos čempionate Minske pasaulio reitingo ST varžybose 3-ąją vietą iškovojusius Evaldą Sodeiką ir Ievą Žukauskaitę (Kauno sšk "Kaspinas) bei tarptautinėse jaunimo ST varžybose 4-ąją vietą laimėjusius Vilniaus sšk "Dileksa" sportininkus Dominyką Granską ir Kotryną Petrošiūtę. Pasaulio reitingo varžybose dalyvavo 44, jaunimo - 26 poros. Jauniai II grupės ST varžybas laimėjo Klaipėdos sšk "Žuvėdra" atstovai Edvinas Belousovas ir Anastasija Piazenko, antri buvo Vilniaus sšk "Dileksa" šokėjai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (dalyvavo 28 poros).

2-ąją vietą Pasaulio reitingo ST varžybose "Cin Cin Polish Cup 2010" iškovojo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iš Kauno sšk "Sūkurys" (dalyvavo 75 poros). 4-ąją vietą jaunimo LA grupės varžybose (dalyvavo 23 poros) laimėjo Edgaras Brazas ir Viktorija Gaidytė (Vilniaus sšk "Ratuto"-VGM).

Europos 10 šokių taurės varžybose

Aleksandras Kerpauskas ir Monika Gedgaudaitė (Kauno sšk "Kaspinas") užėmė 19 vietą.

Rezultatai pasaulio LA čempionate

Pasaulio LA čempionate Niujorke (dalyvavo 83 poros) Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko (Kauno sšk "Sūkurys") užėmė 59 vietą, Jonas Kazlauskas ir Jasmine Chan (Vilniaus sšk "Ratuto" - VGM) - 61 vietą.

Europos Sąjungos 10 šokių čempionate

Usti nad Labem mieste (Čekija) vykusiame čempionate Lietuvos 10 šokių čempionai, Kauno sportinių šokių klubo “Sūkurys” šokėjai Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko pateko į finalą ir iškovojo II -ąją vietą.

Sveikiname!

Lietuvos standartinių šokių čempionus, Kauno sšk "Sūkurys" šokėjus Donatą Vėželį ir Liną Chatkevičiūtę, laimėjusius Tarptautinės sportinių šokių federacijos pasaulio reitingo standartinių šokių varžybas Rygoje.

Sveikiname sėkmingai varžybose "Latvia Open" Rygoje dalyvavusius šiuos šokėjus:

Kylančių žvaigždžių ST varžybos

5 vieta Gabrielius Sasnauskas – Ainė Juzėnaitė, Vilniaus sšk „Dileksa“ (dalyvavo 17 porų);

Kylančių žvaigždžių LA varžybos

4 vieta Lukas Petkevičius – Miglė Klupšaitė, Šiaulių sšk „Šypsena“ (dalyvavo 16 porų);

Jaunimas LA

Jauniai II D ir jaunimas 10 šokių

2 vieta Sergej Lisica – Saulė Jazilionytė, Klaipėdos sšk „Žuvėdra“,

4 vieta Paulius Bikneris – Andrė Vitkevičiūtė, Mažeikių – Tauragės „Spindulys“ (7 poros)

Jauniai II ST

3 vieta Vilius Jakas – Eidvilė Jonikaitė, Gargždų „Rolina“,

6 vieta Dominykas Granskas – Kotryna Petrošiūtė, Vilniaus sšk „Dileksa“ (29 poros)

Jauniai I LA

4 vieta Orestas Vasiliauskas – Olivija Gramaliauskaitė, Palangos sšk „Svivelis“- Klaipėdos „Žuvėdra“,

6 vieta Vykintas Širmas – Gytė Bliūdžiūtė, Mažeikių – Tauragės „Spindulys“ (35 poros)

Jaunučiai LA

3 vieta Mamertas Ložys – Skaistė Jazilionytė, Klaipėdos „Žuvėdra“,

4 vieta Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė, Kauno sšk „Tvistas“ (26 poros)

Jaunučiai ST

2 vieta Simas Seikauskas - Liucija Norušaitė, Panevėžio sšk "Rumba";

5 vieta Arnoldas Karvelis – Kristina Charitonovaitė, Šiaulių sšk „Šypsena“ (26 poros).

Varžybose Rusijoje ir Lenkijoje

Vilniaus sšk "Ratuto" - VGM sportininkai Jonas Kazlauskas ir Jasmine Chan IDSF atvirose Lotynų Amerikos šokių reitingo varžybose Maskvoje iškovojo 6-ąją vietą. Lenkijoje Zawiercie m. vykusiose suaugusiųjų LA varžybose to paties klubo pora Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė laimėjo 3-ąją vietą.