•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 22d. - 23d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Lietuvos šokėjai tapo tarptautinių varžybų Slovakijoje nugalėtojais

Savaitgalį, rugsėjo 22d. - 23d., Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

K. Burneikis ir I. Šekaitė - pasaulio čempionato pusfinalininkai

Šeštadienį, rugsėjo 22d., Vengrijos mieste Kisteleke vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, rugsėjo 15d. - 16d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") tapo prizininkais.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 15d. - 16d., Čekijos sostinėje Prahoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

LSŠF Reitingo varžybų I pusmečio 1-6 vietas užėmusių porų ir trenerių stovykla Ukmergėje

Net 70 porų ir 20 trenerių rugsėjo 9 d. dalyvavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vykusioje LSŠF surengtoje LSŠF Reitingo varžybų I pusmečio 1-6 vietas užėmusių porų ir trenerių stovykloje. Su jaunesniųjų ir vyresniųjų šokėjų poromis dirbo Ieva Žukauskaitė ir Evaldas Sodeika (ST šokiai) bei Eglė Visockaitė ir Valerijus Osadčenko (LA šokiai).

Rodomi rezultatai 1 - 69