•  |

Lietuvos šokėjai - „Grand Slam” varžybų Rusijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, spalio 27d. - 28d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” ketegorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" - Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė penktą vietą.

A. Rimkevičius ir A. Abromavičiūtė - tarptautinių varžybų Ukrainoje finalininkai

Savaitgalį, spalio 27d. - 28d., Ukrainos mieste Lvive vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena”) finale užėmė ketvirtą vietą.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė tarptautinėse varžybose Prancūzijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį, spalio 27d. - 28d., Prancūzijos mieste Marselyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”) laimėjo bronzos medalius.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė - „Super Grand Prix" varžybų Vokietijoje nugalėtojai

Savaitgalį, spalio 27d. - 28d., Vokietijos mieste Leipcige vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos „Super Grand Prix" kategorijos standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys") tapo nugalėtojais.

Tarptautinės varžybos Suomijoje

Savaitgalį, spalio 20d. - 21d., Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") užėmė 9-ą vietą.

Šiaurės Europos šalių čempionatas Vokietijoje

2018 m. lapkričio 10 d. Vokietijoje, Drezdeno mieste vyks Šiaurės Europos šalių čempionatas. Į čempionatą vykti ketinančius šokėjus prašome apie tai pranešti LSŠF sekretoriatui el. paštu: office@dancesport.lt Susidarius šokėjų grupei, LSŠF skirs autobusą nuvykti į čempionatą.

Rodomi rezultatai 1 - 618