•  |

Kviečiame susipažinti su naujos LSŠF įstatų redakcijos projektu

Dabartiniai LSŠF įstatai yra patvirtinti dar 2006 m. ir neatitinka šiandienos reikalavimų. Siūloma nauja LSŠF įstatų redakcija parengta 2014 m. rengtos, tačiau taip ir nepatvirtintos įstatų redakcijos, kuri jau buvo LSŠF viešai svarstyta, pagrindu. Papildomi pakeitimai atlikti atsižvelgiant į 2018-10-18 pakeisto LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo 19 str. naujai įvestu reikalavimu sporto šakos federacijos steigimo ar kituose dokumentuose įtvirtinti sporto šakos federacijos valdymo organų narių rotaciją, numatant maksimalų galimą iš eilės einančių kadencijų skaičių tam pačiam asmeniui (įsigalios nuo 2019-07-01), taip pat į iki šios dienos įsigaliojusius keletą LR Asociacijų įstatymo pakeitimų. Atsižvelgta į Lietuvos sporto federacijų sąjungos patirtį įtvirtinant įstatuose naują LR LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo reikalavimą.

S. Seikauskas ir L. Norušaitė tarptautinėse varžybose Baltarusijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį, sausio 19d. - 20d., Baltarusijos mieste Vitebske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir finalininkėmis.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojai

Savaitgalį, sausio 19d. - 20d., Itaijos mieste Montecatini Terme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Ispanijoje

Savaitgalį, sausio 12d. - 13d., Ispanijos mieste Benidorme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.