•  |

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė - tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkai

Sekmadienį, gegužės 12d., Lenkijos mieste Zabžėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius, o Domas Liudavičius ir Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo lenkai Kacperas Greczynskis ir Natalia Dabrowska, o antrą vietą užėmė Mateuszas Krupa ir Oleksandra Nonko, taip pat iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Kasparas Moskaliovas ir Saulė Ramonaitė (Vilniaus „Vijūnas") užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Lenkijos atstovai Tomaszas Ruszkowskis ir Julia Mozdyniewicz, sidabro medalius laimėjo čekai Ondrejus Vokurka ir Eliska Hrebickova, o trečią vietą užėmė Matyas Felcmanas ir Lucie Ruzickova, taip pat iš Čekijos. Grupėje varžėsi 19 porų.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje Ričardas Sulekas ir Janina Gusčiūtė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė šeštą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Tomaszas Kucharczykas ir Roza Kucharczyk iš Lenkijos, antrą vietą užėmė Čekijos atstovai Danielius Compelis ir Milena Oharkova, o bronzos medalius laimėjo vokiečiai Haraldas Wolffas ir Antje Wolff. Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė užėmė 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 41 pora.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Moskaliovas ir S. Ramonaitė užėmė 8-ą vietą iš 14 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 16 d. 15:56:00