•  |

E. Degutis ir V. M. Petruna tarptautinėse varžybose Latvijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo iki 21m. Lotynų Amerikos šokių grupėje Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina”) laimėjo sidabro medalius.

Šios grupės nugalėtojais tapo Maksymas Kravčenko ir Paula Kukute iš Latvijos, o trečią vietą užėmė estai Andrejus Davydikas ir Anastasija Bezuglaja. Grupėje varžėsi 13 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”) užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Egoras Perepelitsynas ir Maria Barykina, antrą vietą užėmė Aleksejus Bessonovas ir Evgenia Kolmagorova, taip pat iš Rusijos, o bronzos medalius laimėjo Latvijos atstovai Roberts Andersons ir Jekaterina Rasimjonoka.

Kiti Lietuvos šokėjai Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") pasidalino 9-ą -11-ą vietas, Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 16-ą, o Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas") 25-ą vietą. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė užėmė penktą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Rusijos atstovai Sergejus Burdinas ir Anastasia Sitnikova, antrą vietą užėmė latviai Elans Kristers Vilimanis ir Alita Zinovatna, o trečia vieta atiteko Ernestui Akseliui Dimantsui ir Marijai Pascenko, taip pat iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Benas Mačiulskis ir Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis") užėmė 8-ą, Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys") 17-ą, o Arnas Endriulaitis ir Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas") 22-ą vietą. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė 9-ą vietą, o Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė (Šiaulių „Šypsena") pasidalino 16-ą - 17-ą vietas. Varžybose dalyvavo 24 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje T. Paulius ir P. Gerčaitė užėmė 11-ą iš 17 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Ugnius Vžesniauskas ir Urtė Petrauskaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 18-ą, Aleksandr Katalov ir Austėja Žilinskaitė (Klaipėdos „Žuvėdra") 19-ą, o L. Makarovas ir E. Čepauskaitė 22-ą vietą. Varžybose dalyvavo 25 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje B. Mačiulskis ir A. Gaudėšiūtė užėmė 7-ą, S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė 13-ą, o E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė 17-ą vietą. Grupėje varžėsi 21 pora.

Paskelbimo data: 2017 m. gegužės 16 d. 23:13:00