•  |

A. Rimkevičius ir A. Abromavičiūtė - tarptautinių varžybų Ukrainoje finalininkai

Savaitgalį, spalio 27d. - 28d., Ukrainos mieste Lvive vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena”) finale užėmė ketvirtą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Estijos atstovai Rasmusas Langas ir Mirjam Koch, sidabro medalius laimėjo ukrainiečiai Vladyslavas Lubčakas ir Khrystyna Zarytska, o trečią vietą užėmė Volodymyras Žemelko ir Sofia Vantukh. Varžybose dalyvavo 13 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. spalio 30 d. 23:02:00