•  |

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė tarptautinėse varžybose Prancūzijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį, spalio 27d. - 28d., Prancūzijos mieste Marselyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”) laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Egoras Nikolaevas ir Aleksandra Raskatova iš Rusijos, o antrą vietą užėmė prancūzai Axelis Sampino ir Anna Zgonikova. Grupėje varžėsi 11 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. spalio 30 d. 22:58:00