•  |

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė tarptautinėse varžybose Vokietijoje tapo finalininkais

Savaitgalį, birželio 9 d. - 10 d., Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo vokiečiai Erikas Heeras ir Juliane Engelke, sidabro medalius laimėjo Beca Alinas -Andrei ir Michelle Nazarenus, taip pat iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė Anglijos atstovai Glennas - Richardas Boyce ir Caroly Janes. Grupėje varžėsi 66 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. birželio 11 d. 21:21:00