•  |

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai

Savaitgalį, gruodžio 14d. - 16d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”) tapo nugalėtojais.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė rusai Egoras Filevas ir Sofia Prudnikova, o bronzos medalius laimėjo Yaroslavas Sukmanovas ir Elizaveta Slavogorodskaja, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 76 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Rusijos atstovai Dmitryjus Vorobievas ir Oksana Skripnik, o trečią vietą užėmė Gatis Simsons ir Julija Simsone iš Latvijos.

Kiti Lietuvos šokėjai Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") pasidalino 10-ą - 11-ą vietas. Grupėje varžėsi 22 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”) užėmė šeštą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo vokiečiai Gertas Faustmannas ir Alexandra Kley, antrą vietą užėmė Pierre Payenas ir Isabelle Reyjal iš Prancūzijos, o bronzos medalius laimėjo Estijos atstovai Olegas Sadyrevas ir Angelique Maasik. Varžybose dalyvavo 40 porų.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė 9-ą, o Georgyjus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas") 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 67 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 76 poros.

Senjorų I Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 9-ą vietą iš 14 porų.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Baškys ir M. Šimkūnaitė užėmė 9-ą, o Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena") 10-ą vietą. Varžybose dalyvavo 24 poros.

Paskelbimo data: 2018 m. gruodžio 17 d. 20:19:00