•  |

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų Vokietijoje nugalėtojai

Savaitgalį, gegužės 17d. - 19d., Vokietijos mieste Frankfurte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėjo Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija").

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo rusai Egoras Nikolaevas ir Aleksandra Raskatova, o trečią vietą užėmė Sergejus Bykovskys ir Uliana Žukova, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 82 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas") užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė vokiečiai Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann, antrą vietą užėmė Nyderlandų atstovai Serhii Shulha ir Olha Shulha, o bronzos medalius laimėjo Alekseijus Kirillovas ir Natalia Krapil iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 61 pora.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") pasidalino 7-ą - 8-ą vietas. Varžybose dalyvavo 117 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. gegužės 20 d. 10:46:00