•  |

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė Ukrainoje laimėjo sidabro medalius

Kovo 10 d. - 11 d. Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo sidabro medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo Dragosas Cimbiras ir Beatricia Rotaru iš Moldovos, o trečią vietą užėmė bulgarai Georgis Enchevas ir Desislava Trifonova.

Kiti Lietuvos šokėjai Edgaras Rusteikis ir Gabrielė Žurauskaitė (Šiaulių „Šypsena") pasidalino 19-ą - 20-ą vietas. Varžybose dalyvavo 35 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė užėmė 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 54 poros.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė 18-ą vietą. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba") užėmė 25-ą vietą iš 32 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. kovo 13 d. 14:22:00