• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Alytuje įvyko 2020-ųjų metų Lietuvos 10-ties šokių čempionatas ir pirmenybės!

Stipriausi bei ištvermingiausi mūsų šalies sportininkai rinkosi į Lietuvos 10-ties šokių čempionatą ir pirmenybes. Aštuoniose grupėse teisėjai išrinko Lietuvos čempionus, o dar dvylikoje grupių - pirmenybių nugalėtojus.

Čempionatas prasidėjo ankstų vasario 1 d. rytą ir tęsėsi iki pat vakaro - teisėjams teko nelengvas darbas išrinkti mūsų šalies čempionus bei pirmenybių nugalėtojus dvidešimtyje grupių iš 180 iš viso startavusių duetų.

Šalies čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų "Rolina"), jaunimo grupėje - Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus "Juventos"), jaunių II grupėje - Kipras Kūra ir Clara Mata (Klaipėdos "Žingsnis"), senjorų II + III grupėje - Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių "Šypsena"), jaunių I grupėje - Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos "Žingsnis"), jaunučių II grupėje - Kristupas Sliežauskas ir Airina Brikmanytė (Kauno "Santaka"), jaunučių I grupėje - Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Klaipėdos "Žingsnis"), jaunimo iki 21-erių metų grupėje - dar kartą Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus "Juventos").

Šalies pirmenybių nugalėtojais Jaunimo ir suaugusiųjų B grupėje tapo Ąžuolas Rudnickas ir Mija Budrevičiūtė (Panevėžio "Amber Dance"), C grupėje - Kristupas Šalnius ir Austėja Gudelevičiūtė (Kauno "Sūkyrus" - "Duetas"), D grupėje - Kasparas Storpirštis ir Viktorija Rugieniūtė (Kauno "Kaspinas"). Jaunių II amžiaus grupės C grupės nugalėtojais tapo Nojus Grinskis ir Ieva Grybauskaitė (Kauno "Santaka"), D grupės - Mantas Kybartas ir Emilija Mokšeckaitė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija"), E6 grupėje - Andrius Bakanas ir Brigita Drungilaitė (Panevėžio "Amber Dance"). Jaunių I amžiaus grupės C klasės nugalėtojais tapo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos "Žingsnis"), D klasės - Laurynas Žaliukas ir Emilija Karaliūtė (Vilniaus "Ratuto" - "DaVi"), E6 klasės - Aurimas Pronskus ir Azzurra Cotticelli (Klaipėdos "Žingsnis"). Jaunučių II amžiaus grupės E6 klasėje nugalėjo Nikolas Stanaitis ir Austėja Dulevičiūtė (Kauno "Flamenko"), E4 klasėje - Ignas Pužas ir Tėja Misikonytė (Vilniaus "AJ Dance"). Jaunučių I E4 grupėje nugalėjo Raffaele Cotticelli ir Ieva Sodytė (Klaipėdos "Žingsnis").

Šiame čempionate bei pirmenybėse šokėjus vertino Lietuvos teisėjai: kiekvienoje kolegijoje darbavosi po devynis vertintojus iš skirtingų šalies miestų.

Visas čempionato podiumo nuotraukas rasite LSŠF Facebook'o paskyroje (už nuotraukas dėkojame V. Kucharavy, dsfoto.by), o su detaliais čempionato bei pirmenybių rezultatais prašome susipažinti ČIA:

Paskelbimo data: 2020 m. vasario 02 d. 01:03:00

Archyvas


                Partneriai