•  |

Antroji GOC2019 diena - dar vienas finalas!!!

Trečiadienis buvo sėkmingas vilniečiams - klubo "Spindulys" šokėjai Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė jaunių II grupės standartinių šokių programoje užėmė penktą vietą iš 114 porų.

Edvardas ir Patricija džiaugėsi, kad per vienerius metus jiems pavyko pademonstruoti milžinišką progresą - pernai Štutgarte šokę aštuntfinalyje, šiemet įsitvirtino finale. Į priekį mūsų šokėjai praleido tris Rusijos duetus ir vieną porą iš Rumunijos. Grupės nugalėtojais tapo K. Kurbatov ir A. Revel Muroz iš Rusijos. Jaunių II grupėjė taip pat dalyvavo dar trys Lietuvos poros: Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas") užėmė 34-tą vietą, Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") - 42-43-čią vietas pasidalino su pora iš Ukrainos, o Augustas Mikalauskis ir Sofija Ptchelintzev (Vilniaus "iDance") užėmė 44-tą vietą.

Jaunučių II grupėje, šokiusioje 8 šokius, trečiadienio rytą varžybas pradėjo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos "Žingsnis") bei Gustas Dovydaitis ir Gerda Markevičiūtė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija"). Titas ir Lukrecija pateko į pusfinalį ir užėmė devintą vietą, o Gustas ir Gerda užėmė septynioliktą vietą ketvirtfinalyje. Iš viso čia startavo 62 duetai, o pergalę iškovojo rusai K. Romanov ir A. Guzenko.

WDSF pasaulio reitingo jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose startavo Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalūgaitė ("MJ sportinių šokių akademija", Vilnius) bei Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė ("Tvistas", Kaunas). Abi poros šoko ketvirtfinalyje: Augustinas ir Neda Elena užėmė 19-tą vietą, Karolis ir Izabelė 21-22-tą vietas pasidalino su Čekijos duetu. Jaunimo nugalėtojų titulu džiaugėsi V. Untu ir P. Baryshnikova iš Moldovos, vakar nugalėję ir standartinių šokių programoje. Jaunimo grupėje dalyvavo 162 duetai.

Suaugusiųjų Kylančių žvaigždžių ("Rising stars") grupėje standartinių šokių programoje Karol Michal Tomecki ir Santa Vlasa (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija) užėmė 19-tą vietą, Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno "Kaspinas") - 45-tą tarp 141 dueto. Šioje grupėje nugalėjo dar viena pora iš Rusijos - D. Chelpanov ir M. Izotova.

Jaunimo iki 21-erių metų standartinių šokių šokėjai varžėsi dėl WDSF reitingo taškų. Čia Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 31-ą vietą, o P. Ditauskas ir B. Abugelytė - 32-34-tą vietas pasidalino su dar dviem poromis iš Rusijos. Iš viso grupėje varžybas dar antradienio rytą pradėjo 79 poros, o aukso medaliai atiteko Italijos šokėjams L. Donato ir A. Diodati.

GOC2019 medalių lentelėje po dviejų dienų pirmauja Rusija su aštuoniais apdovanojimais. Lietuva kartu su Vokietija dalinasi aštuntą vietą.

Paskelbimo data: 2019 m. rugpjūčio 15 d. 02:47:00