• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Ateinantis savaitgalis - kupinas įvykių sportinių šokių pasaulyje!

Po ilgos pertraukos Europoje organizuojamos pirmosios WDSF varžybos: Danijoje įvyks Europos 10 šokių čempionatas, o Lietuvoje - WDSF ir DSE varžybos. Šokių mėgėjai akis nukreips ir į Palangoje vykstantį festivalį "Sportas visiems" bei kaimyninėje Latvijoje rengiamą nacionalinį standartinių šokių čempionatą.

Labai ankstų penktadienio rytą pirmieji į varžybas išvyko 2020 m. Lietuvos 10 šokių čempionai Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė. Jie atstovaus mūsų šaliai šeštadienį Orhuso mieste Danijoje vyksiančiame Europos 10 šokių čempionate. Šis turnyras - pirmasis tokio lygio WDSF renginys po ilgos priverstinės pertraukos. Šokėjai varžybas pradės ketvirtfinaliu (šeštadienį 16.10 val. Lietuvos laiku; apdovanojimų ceremonija numatoma jau po vidurnakčio). Linkime kuo didžiausios sėkmės Einorui ir Ugnei!

Labai intensyvus savaitgalis laukia šokėjų Šiauliuose: būtent mūsų šalyje įvyks pirmosios WDSF ir DSE varžybos. WDSF grupėse šoks Jaunimo ir Jaunimo iki 21-erių metų amžiaus šokėjai (šeštadienį - Lotynų Amerikos šokiai, sekmadienį - standartiniai). Jaunimas varžytis pradės nuo ketvirtfinalių, Jaunimas iki 21-erių m. - nuo pusfinalių. Šiose tarptautinėse grupėse žada startuoti ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Lenkijos, Italijos, Austrijos sportininkai. 

Mažieji šokėjai - jaunučiai ir jauniai - Šiauliuose galės varžytis ne tik Lietuvos reitingo, bet ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) varžybose. Turnyras Šiauliuose "Sun City Cup 2020" pirmą kartą organizuojamas, remiantis naujomis WDSF varžybų vykdymo taisyklėmis, siekiant užtikrinti dalyvių, teisėjų, žiūrovų sveikatos saugumą.

Džiugu, kad renginiais šį savaitgalį galės mėgautis ne tik aukšto meistriškumo mūsų sportininkai, bet ir visi šokių mylėtojai. Palangoje jau šį penktadienio vakarą startuoja festivalis "Sportas visiems". LSŠF lyga "Šokiai visiems" aktyviai dalyvaus šiame renginyje - šokti pradėsime šį vakarą renginio atidarymo ceremonijoje ir šoksime visą šeštadienį - nuo ankstyvaus ryto prie jūros iki varžybų Palangos arenoje.

Be abejo akis nukreipsime ir į kaimyninę Latviją - Valmieroje vyks iš pavasario atkeltas Latvijos standartinių šokių čempionatas. Beje, dalis jame dalyvaujančių sportininkų sekmadienį žada atvykti ir į Šiaulius.

Kviečiame visus sekti šio savaitgalio naujienas LSŠF socialinėse medijose - Facebook ir Instagram: operatyviai dalinsimės naujausiomis žiniomis bei tiesioginių transliacijų nuorodomis.

Paskelbimo data: 2020 m. rugsėjo 18 d. 08:30:00

Archyvas


                Partneriai