•  |

Aukšti lietuvių pasiekimai varžybose Taline

Praėjusį penktadienį Baltijos keliu važiavo ir Lietuvos šokėjai: rugpjūčio 24 - 25 dienomis Estijos sostinėje vyko WDSF reitingo varžybos "Tallinn Trophy 2019", kuriose įvairaus amžiaus grupių sportininkai varžėsi dėl pasaulio reitingo taškų.

Senjorų I amžiaus grupėje standartinių šokių programoje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė Rimkienė (Kauno "Kaspinas") užėmė 1-ąją vietą; Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno "Kaspinas") - 4-ąją. Iš viso šios grupės varžybose startavo 15 duetų, o finale taip pat varžėsi dvi poros iš Latvijos, po vieną porą iš Čekijos ir Vokietijos.

Jaunimo iki 21-erių metų amžiaus standartinių šokių programoje bronzos medalius iškovojo Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno "Kaspinas"). Į priekį jie praleido tik dvi poras iš Rusijos, bet finale aplenkė dar vieną Rusijos duetą bei sportininkus iš Estijos ir Suomijos. Varžybose startavo 11 porų.

Šeštadienį Taline taip pat vyko suaugusiųjų WDSF "World Open" standartinių, o sekmadienį - WDSF "World Open" Lotynų Amerikos šokių varžybos. Lotynų Amerikos šokių programoje startavę Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno "Kaspinas") pateko į pusfinalį (tarp 74 porų) ir surinkę 158,300 balo užėmė 9-tą vietą. Lotynų Amerikos šokių varžybų finale dominavo Balkanų šalys: auksą laimėjo G. Lazzarini ir M. Nazarenus iš Bosnijos ir Hercogovinos, o kitas vietas išsidalino Rumunijos, Čekijos, Vokietijos, Albanijos ir Juodkalnijos sportininkai.

Standartinių šokių suaugusiųjų programoje P. Ditauskas ir B. Abugelytė užėmė 15-tą vietą (tarp 62 porų), o T. Rimkus ir N. Surblytė Rimkienė su dar penkiomis poromis pasidalino 19 - 24-tą vietas. Grupės nugalėtojais tapo Kiprui atstovaujantys D. Ulanov ir K. Isakovych, o kitas vietas finale užėmė Estijos, Italijos, Makedonijos, Slovakijos bei Azerbaidžano atstovai.

Paskelbimo data: 2019 m. rugpjūčio 28 d. 10:01:00