• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Belgijoje įvyko senjorų pasaulio čempionatas

Tarptautinių varžybų "Antwerp Diamond Cup 2020" metu buvo surengtas šių metų WDSF Senjorai I amžiaus grupės standartinių šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo trys poros, o iš viso iš varžybas susirinko 106 duetai iš 22 valstybių.

Šiame čempionate 10-ąją vietą užėmė Mirco Marotta ir Anna Drukarova (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija"), 18-19 -ąją vietas su Latvijai atstovaujančiais sportininkais pasidalino Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė Rimkienė (Kauno "Kaspinas"), Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno "Kaspinas") pasidalino 68-71 - ąją vietas su Vokietijos ir JAV šokėjais.

Šios grupės pasaulio čempionais antrą kartą iš eilės tapo Rusijos šokėjai Dmitry Vorobiev ir Oksana Skripnik, vicečempionais - vokiečiai Fabian Wendt ir Anne Steinmann, bronza atiteko grupės debiutantams taip pat iš Vokietijos - Martin ir Carolin Schmiel. Finale taip pat šoko vienas Prancūzijos ir du Italijos duetai.

Paskelbimo data: 2020 m. vasario 10 d. 10:55:00

Archyvas


                Partneriai