• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


D. Gudzinevičiūtė perrinkta LTOK prezidente, G. Skorupskas - LTOK Vykdomojo komitetu nariu

Penktadienį Vilniuje įvyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Generalinės asamblėjos rinkimų sesija. Jos metu trečiajai ketverių metų kadencijai LTOK prezidente perrinkta olimpinė čempionė, Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) narė Daina Gudzinevičiūtė. LSŠF prezidentas Gintaras Skorupskas išrinktas į LTOK Vykdomąjį komitetą. Sveikiname su Lietuvos sporto bendruomenės išreikštu pasitikįjimu bei linkime kantrybės ir ištvermės darbams atlikti!

„Pirmiausia, noriu padėkoti sporto bendruomenei už parodytą pasitikėjimą. Per aštuonerius metus mums kartu pavyko nuveikti tikrai nemažai. Nuosekliai augo finansinė pagalba sportininkams ir federacijoms, didėjo žmonių įsitraukimas į olimpinį judėjimą, visuomenės ir rėmėjų pasitikėjimas LTOK, esame gerbiami, vertinami ir girdimi pasauliniame olimpiniame judėjime.

Džiaugiuosi, kad sporto bendruomenė suteikė man ir komandai galimybę toliau tęsti pradėtus darbus, vystyti dialogą su visuomene ir sporto bendruomene bei toliau dirbti sporto labui“, – sakė D. Gudzinevičiūtė.

Į LTOK prezidento postą taip pat kandidatavo Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis. Už D. Gudzinevičiūtę balsavo 49 nariai, už E. Vaitkaitį – 17.

2000 metų Sidnėjaus olimpinių žaidynių čempionė D. Gudzinevičiūtė LTOK prezidente tapo 2012 metais. Ji yra vienintelė TOK narė iš Baltijos šalių. Tai – istorinis pasiekimas Lietuvai.

LTOK prezidentė taip pat buvo išrinkta į Europos olimpinių komitetų asociacijos (EOK) Vykdomąjį komitetą, pagerbta specialiu TOK apdovanojimu „Moteris ir sportas“, išrinkta į TOK Sportininkų palaikymo komisiją bei 2026 metų žiemos olimpinių žaidynių Milanas-Kortina koordinavimo komisiją.

LTOK viceprezidentais išrinkti Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Valagienė, Lietuvos sporto meistrų asociacijos prezidentas Saulius Galadauskas ir Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis.

LTOK generaliniu sekretoriumi išrinktas iki šiol šias pareigas ėjęs Valentinas Paketūras. LTOK iždininku išrinktas Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Darius Čerka.

LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė į Vykdomąjį komitetą pasiūlė Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentę Ingą Navickienę.

Į LTOK Revizijos komisiją išrinkti:

Vytautas Polujanskas, Lietuvos fechtavimo federacijos prezidentas.

Algimantas Blažys, Lietuvos sporto medicinos federacijos prezidentas.

Austėja Minkevičiūtė, Lietuvos regbio federacijos generalinė sekretorė.

Į LTOK Vykdomąjį komitetą išrinkti:

Daina Gudzinevičiūtė, TOK narė, LTOK prezidentė (VK pirmininkė).

Naglis Nasvytis, LTOK viceprezidentas, Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas.

Saulius Galadauskas, LTOK viceprezidentas, Lietuvos sporto meistrų asociacijos prezidentas.

Lilija Vanagienė, LTOK viceprezidentė, Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė.

Valentinas Paketūras, LTOK generalinis sekretorius.

Darius Čerka, LTOK iždininkas, Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas.

Inga Navickienė, Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentė.

Dalia Kutkaitė, Lietuvos gimnastikos federacijos viceprezidentė.

Vaidas Budrauskas, Asociacijos „Hockey Lietuva“ generalinis sekretorius.

Donatas Pasvenskas, Lietuvos rankinio federacijos prezidentas.

Gintaras Skorupskas, Lietuvos sportinių šokių federacijos prezidentas.

Mindaugas Griškonis, olimpiečių atstovas.

Gintaras Jasiūnas, Lietuvos savivaldybių sporto padalinių vadovų asociacijos prezidentas.

Informacija ir foto: LTOK, V. Dranginis.

Paskelbimo data: 2020 m. spalio 10 d. 00:00:00

Archyvas


                Partneriai