•  |

D. Liudavičius ir V. Petrenko - tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojai

Savaitgalį, vasario 9d. - 10d., Italijos mieste Cercola vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Domas Liudavičius ir Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys”) tapo nugalėtojais, o Rapolas Lisonka ir Laura Nareckaitė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius.

Antrą vietą užėmė Sin Kam Ho ir Lee Jerry iš Honkongo. Grupėje varžėsi 6 poros.

„International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”) užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 66 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų „Reveransas”) pasidalino 8-ą - 9-ą vietas iš 18 porų.

Paskelbimo data: 2019 m. vasario 11 d. 13:16:00