•  |

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė Ispanijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „Grand Prix" kategorijos, profesionalų lygos standartinių šokių grupėje, Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Benedetto Ferruggia ir Claudia Koehler iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė lenkai Giuseppe Longarini ir Katarzyna Kapral. Varžybose dalyvavo 25 poros.

„International Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybose Deividas Simaška ir Alina Andreea Radu (Kauno „Duetas" -„Editos Daniūtės šokių studija") pasidalino 19-ą - 20-ą vietas, o Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 47-ą vietą iš 84 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. balandžio 18 d. 16:42:00