•  |

Dar vieno pasaulio čempionato finale - K. Burneikis ir I. Šekaitė

Lapkričio 23 d. Rumunijos mieste Timišoaroje įvyko WDSF Jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių pasaulio čempionatas. Iš mūsų šalies į jį vyko Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas") bei Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus "Juventos").

Karolis ir Izabelė pasaulio čempionate sušoko penkis turus bei pateko į finalą, kuriame užėmė 4-ąją vietą. Laurynas ir Emilija su poromis iš Kazachstano bei Vietnamo pasidalino 27 - 29-ąją vietas. Abi mūsų sportininkų poros po čempionato liko patenkintos jo rezultatais, nors pabrėžė, kad visada norisi šiek tiek daugiau.

Iš viso į čempionatą atvyko 71 duetas. Jaunimo amžiaus grupės pasaulio čempionais ir vėl tapo Vladislav Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos. Antrąją vietą iškovojo S. A. Zicoane ir A. Copos iš Rumunijos, trečiąją - I. Reshetnikov ir E. Kharinova, atstovaujantys Rusijai. Finale taip pat šoko dar viena Moldovos ir dar viena Rusjos pora.

Pasaulio čempionate vertintojais dirbo Izraelio, Ispanijos, Čekijos, Malaizijos, Rusijos, Italijos, Lenkijos, Rumunijos teisėjai, o taip pat vertintoja iš Lietuvos - Edita Daniūtė Gozzoli.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 25 d. 00:37:00