• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Dėl dalyvavimo "Vilnius Dance Festival 2010" varžybose

Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) yra sportinių šokių klubus ir kitas visuomenines sporto organizacijas vienijanti asocijacija, kurios tikslas koordinuoti sportinių šokių sportą Lietuvoje. LSŠF yra Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) narė, įgaliota Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Tautinio Olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos atstovauti sportinių šokių sportą Lietuvoje ir užsienyje. LSŠF atlikdama savo pareigas naudojasi jai suteiktomis teisėmis Lietuvos sportinių šokių labui.

LSŠF vertina buvusių savo narių, dabar atstovaujančių WDC, veiklą ir pasiekimus tarptautinėje arenoje. Jų patirtis yra labai naudinga Lietuvos poroms, todėl visas metodinis privatus bendradarbiavimas yra skatintinas ir LSŠF tam pritaria. Deja, paskutinių metų santykiai tarp IDSF ir WDC tapo įtempti, neapibrėžti. Savo ruožtu LSŠF glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos sportinių šokių profesionalų sąjunga (LSŠPS). Todėl LSŠF artimiausiu metu kreipsis į IDSF dėl bendradarbiavimo sutarties sudarymo su LSŠPS ir tikisi, kad LSŠPS atsakys tuo pačiu. Tokiu būdu tradicinis bedradarbiavimas tarp mūsų organizacijų būtų sėkmingai tęsiamas. Tačiau, kol tai nėra padaryta, LSŠF poros negali dalyvauti WDC organizuojamose varžybose ir tai reglamentuoja IDSF direktyvos. Apie Lietuvos pramoginių šokių asocijaciją (LPŠA) LSŠF informacijos neturi ir su ja nebendradarbiauja.

Todėl LSŠF poroms renginio „Vilnius Dance Festival 2010“ varžybose dalyvauti draudžiama. Taip pat jose negali teisėjauti LSŠF licenciją turintys teisėjai, o IDSF licencijas turintiems teisėjams, siekiant išvengti konflikto, teisėjauti nerekomenduojama.

Lietuvos sportinių šokių federacijos Vykdomasis komitetas, 2010 05 11

IDSF žinutė dėl šių varžybų.

Paskelbimo data: 2010 m. gegužės 12 d. 12:14:00

Archyvas


                Rėmėjai