• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Dėl LR savivaldybėse įvedamo karantino ir su tuo susijusių reikalavimų

Kartu su Lietuvos sporto federacijų sąjunga dalinamės informacija apie LR savivaldybėse nuo spalio 28 d. 00.00 val. įvedamą karantiną ir su tuo susijusius reikalavimus.

Nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d. 24:00 val. vietinis karantinas įvedamas dar 8 savivaldybėse. Su karantino įvedimu bei galiojimu yra susiję papildomi reikalavimai. Atkreipiame dėmesį į kai kuriuos iš jų bei į išimtis, taikomas aukšto meistriškumo sportininkams.

Vyresni nei 6 metų asmenys viešosiose vietose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Šis reikalavimas netaikomas asmenims, kai jie sportuoja; aukšto meistriškumo sporto pratybose ar varžybose dalyvaujantiems aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistams, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo instruktoriams ir teisėjams.

Kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigose ribojamas paslaugų gavėjų ir kitų lankytojų srautas – užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m. paslaugos teikimo vietos patalpų plotas, tenkantis vienam paslaugos gavėjui arba kitam lankytojui, ir tarp personalo, paslaugų gavėjų ar kitų lankytojų užtikrinamas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas. Šis reikalavimas netaikomas aukšto meistriškumo sporto pratyboms.

Paskelbimo data: 2020 m. spalio 27 d. 20:40:00

Archyvas


                Partneriai