• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Dėmesio! (papildyta)

Birželio mėnesį Rumunijoje vykusiame WDSF kasmetiniame susirinkime buvo priimti šie nutarimai

1.     Pataisytos WDSF Varžybų taisyklės (Competition Rules):

B.2 2.3 Tam, kad sportininkai turėtų teisę dalyvauti pagrindinėse WDSF varžybose, WDSF narė - nacionalinė federacija savo nuožiūra gali reikalauti, kad sportininkai iki atitinkamų varžybų 12 mėnesių dalyvautų tik WDSF varžybose.  Pagrindinės WDSF varžybos:
- WDSF Pasaulio čempionatai
- WDSF Pasaulio taurės varžybos,
- WDSF žemyniniai čempionatai,
- WDSF žemyninės taurės varžybos,
- WDSF Grand Slams varžybos
- Azijos žaidynės,
- Azijos uždarų patalpų žaidynės,
- WDSF žaidynės,
- Pasaulio žaidynės arba
- Bet kokios būsimos olimpinio lygio žaidynės.

D.2 2.25 Varžybų dalyviui, atstovavusiam šalį kitos sportinių šokių organizacijos rengtuose pasaulio ar Europos čempionatuose, Taurės varžybose, neleidžiama atstovauti jokią šalį WDSF pasaulio ar Europos čempionatuose ar taurės varžybose tol, kol nepraėjo 12 mėnesių laikotarpis nuo paskutinio jo starto kitose sportinių šokių organizacijose.

H. Parodomųjų šokių (show dance) taisyklės (įsigalioja nuo 2015-01-01).

  1. Pritarta Europos sportinių šokių federacijos įkūrimui.
  2. Patvirtintas WDSF ID kortelės mokestis - 10 Šveicarijos frankų (nuo 2015-01-01).

Papildytos WDSF Aprangos taisyklės:

- Vien tik šortų, sijonkelnių arba triko, moterys sportininkės negali dėvėti, tačiau šiuos rūbus galima dėvėti su sijonu. Sportininkės turi dėvėti sijoną, suknelę arba ilgas kelnes. Sijonai ir suknelės - ST ar LA disciplinai būdingo fasono (shape area). Standartinių šokių atlikėjos apranga -  ilgas sijonas, trumpiausias sijono ilgis - turi dengti abu kelius; jei sijonas yra įkirptas, įkirpimas negali būti aukščiau kelių. Lotynų Amerikos šokių atlikėjos apranga – sijonas, pagamintas iš audinio, kutų/spurgų, plunksnų, karoliukų ar bet kokios kitos tinkamos medžiagos, ir gali būti padalintas į dalis arba šonuose atviras, su sąlyga, kad stovint, priekyje ir gale sijonas visiškai uždengia kelnaites.

- Šiuolaikiškesniam sportinių šokių įvaizdžiui formuoti, jaunių II, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų grupėms rekomenduojamas kostiumo švarkas su baltakakliais marškiniais ir kaklaraiščiu, arba liemenė su baltakakliais marškiniais ir kaklaraiščiu.

Paskelbimo data: 2014 m. liepos 24 d. 15:07:00

Archyvas


                Partneriai