• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


DĖMESIO! Dėl veiklos karantino režimo metu

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00.00 val. Lietuvos Respublikoje įsigalioja karantinas, dalinamės LR valstybės institucijų pateikta informacija dėl karantino režimo taikymo. Karantino režimą reguliuoja LR Vyriausybės nutarimas Nr. 1226 (Dėl karantino paskelbimo).

Nutarime numatytos šios LSŠF narių galimybės vykdyti veiklą:

1. Leidžiamos aukšto meistriškumo sporto pratybos (Nutarimo Dėl karantino paskelbimo 2.2.6 p.), UŽTIKRINANT nustatytas asmenų srauto valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas. Kol kas nustatytos sąlygos: turi būti užtikrinamas 10 m2 paslaugos teikimo plotas vienam lankytojui arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo (2.2.3 p.).

Paaiškiname, kad aukšto meistriškumo sporto pratybomis laikoma veikla, vadovaujama aukšto meistriškumo sporto specialisto arba savarankiška, kurios tikslas - pasirengti aukšto meistriškumo sporto varžyboms. LSŠF aukšto meistriškumo sportininkais laikomi sportininkai, turintys galiojančią 2020 m. LSŠF SPORTININKO licenciją. Vykdant pratybas su tokiais sportininkais, yra privaloma laikytis visų saugumo sąlygų, IŠSKYRUS kaukių dėvėjimą SPORTAVIMO METU (sportininkams ir treneriams).

2. Leidžiama vaikų ir suaugusių neformaliojo švietimo veikla vykdoma mokytojo, dirbančio tik su viena, ne didesne kaip 5 mokinių grupe ir tik vienoje įstaigoje, patalpose užtikrinant 10 m2 plotą vienam besimokančiajam (2.2.9.3.4., 2.2.9.4. p.), su sąlyga, kad užtikrinamos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitos būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.

Prašome visų su padidintu rūpestingumu vesti pratybas, vėdinti, valyti patalpas, būti reikliems sau ir vieni kitiems (ypatingai atkreiptinas dėmesys į tinkamą kaukių dėvėjimą koridoriuose, persirengimo patalpose, nes nedėvėjimo išimtis nustatyta tik sportavimo momentui).

Taip pat draudžiami ir visi renginiai, IŠSKYRUS aukšto meistriškumo sporto varžybas, kai jos vyksta be žiūrovų.

Atkreipiame dėmesį, kad konkrečios savivaldybės gali būt nustačiusios papildomus apribojimus arba reikalavimus, kurie taip pat privalomi.

Saugokime save ir vieni kitus!

Paskelbimo data: 2020 m. lapkričio 06 d. 12:00:00

Archyvas


                Partneriai