•  |

Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė – tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai

Savaitgalį Čekijos mieste Brno vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Sekmadienį profesionalų lygos standartinių šokių grupėje čempionais tapo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”). Sidabro medalius laimėjo čekai Martinas Dvorakas ir Zuzana Silhanova, o trečią vietą užėmė Lazlo Csaba ir Viktoria Pali iš Vengrijos. Varžybose dalyvavo 11 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio „Rumba”) užėmė penktą vietą. Varžybų nugalėtojais tapo Daniilas Rostvinschii ir Alexndrina Bichov iš Moldovas, antra vieta atiteko slovėnams Volodymyrui Nyelyensenui ir Najai Dolenc, o trečią vietą užėmė Andrei Sorin Neagu ir Elek Reka, atstovaujantys Vengrijai. Grupėje varžėsi 38 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Klaipėdos „Žuvėdra” – Mažeikių „Spindulys”) užėmė 7-ą vietą, Mantas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) pasidalino 15-ą – 16-ą vietas, Vykintui Širmui ir Robertai Pocevičiūtei (Mažeikių – Tauragės „Spindulys”) atiteko 25-a vieta, o Merkys Midvikas ir Goda Šimaitytė (Tauragės „Spindulys”) pasidalino 26-ą – 27-ą vietas. Grupėje varžėsi 47 poros.

Paskelbimo data: 2015 m. kovo 26 d. 14:37:00