•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė Maskvoje tapo finalininkais

Šeštadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open” kategorijos, suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) užėmė penktą vietą.

Grupėje geriausiai pasirodė Ergo Lukkas ir Baile Orb iš Estijos, sidabro medalius laimėjo rusai Aleksejus Usanovas ir Polina Merkelova, o trečią vietą užėmė Evgenijus Nikitinas ir Irina Firsova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 59 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės, „International Open” kategorijos varžybose E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė 8-ą, o Ivan Khlebutin ir Megė Šerniūtė (Klaipėdos „Žingsnis") 15-ą vietą. Varžybose dalyvavo 51 pora.

Paskelbimo data: 2017 m. balandžio 12 d. 00:30:00