•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Lenkijoje laimėjo bronzos medalius.

Savaitgalį, lapkričio 3d. - 4d., Lenkijos mieste Vroclave vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open” ketegorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Bartlomiejus Szkutnikas ir Agata Brychcy iš Lenkijos, o antrą vietą užėmė rusai Kirillas Kuznetsovas ir Ekaterina Borisova. Varžybose dalyvavo 34 poros.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikučiauskienė (Palangos „Palangos moksleivių klubas") pasidalino 8-ą - 10-ą vietas iš 13 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. lapkričio 07 d. 23:07:00