•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Lenkijoje tapo finalininkais

Savaitgalį Lenkijos mieste Jelenia Gura vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo lenkai Dariuszas Mycka ir Madara Freiberga, sidabro medalius laimėjo Alexandras Ovchinnikovas ir Eva Dudek, taip pat iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė Rumunijos atstovai Marco Sirrocchi ir Kilin Dora. Grupėje varžėsi 31 pora.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė 7-ą vietą. Grupėje varžėsi 36 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Stramkauskas ir Emilija Bilevičiūtė (Vilniaus „Davi") užėmė 22-ą vietą iš 29 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. rugsėjo 26 d. 12:48:00