• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Vengrijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Vengrijos mieste Segede vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

 

Nugalėtojais šioje grupėje tapo rusai Leonidas Khokhlovas ir Aleksandra Šošneva, o antrą vietą užėmė Salvatore Vitacca ir Zhai Mengfei iš Italijos. Varžybose dalyvavo 28 poros.

 

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė šeštą vietą.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė čekai Vaclavas Masarykas ir Klara Chovancikova, sidabro medalius laimėjo Baltarusijos atstovai Vitalis Nestsiarovičius ir Ekaterina Tolmačeva, o trečią vietą užėmė Victoras Byčkovas ir Alina Atamančuk iš Rusijos.

 

Kiti Lietuvos šokėjai Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė 13-ą vietą. Grupėje varžėsi 28 poros.

 

„Rising Stars" Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Urbonavičius ir J. Povilaitytė užėmė šeštą vietą.

 

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo A. Byčkovas ir A. Atmančuk, antrą vietą užėmė Mikaelis Tatarkinas ir Anja Pritekelj iš Vokietijos, o trečia vieta atiteko serbams Erdelyjui Szilardui Denesui ir Zofiai Juhas. Grupėje varžėsi 20 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. birželio 13 d. 07:22:00

Archyvas


                Partneriai