•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - varžybų Vroclave finale

Rugsėjo 14 - 15 dienomis Lenkijos mieste Vroclave vyko WDSF reitingo varžybos, kuriose startavo Lietuvos suaugusieji šokėjai bei senjorai.

WDSF "International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą tarp 38 porų. Šios grupės prizininkais tapo Rusijos sportininkai: pirmoji vieta - L. Khokhlov ir M. Ermolaeva, antroji vieta - D. Chelpanov ir M. Izotova, trečioji vieta - D. Erofeev ir P. Erosh. Finale dar šoko du Lenkijos duetai.

Šeštadienį, sušokę varžybas Lenkijoje, Edgaras ir Indrė nukeliavo į Čekiją, kur sekmadienį "Praha Open Dance Festival 2019" suaugusiųjų "World Open" grupėje užėmė 15-tą vietą iš 57 porų.

Senjorų III amžiaus grupėje Vroclave startavo Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikučiauskienė ("Palangos moksleivių klubas"). Gintautas ir Rita pateko į pusfinalį, kur užėmė devintąją vietą. Iš viso varžybas pradėjo 13 porų, o grupės nugalėtojais tapo R. Ewals ir Y. Lemmens iš Nyderlandų. Finale taip pat šoko sportininkai iš Italijos, Lenkijos, Čekijos bei Austrijos.

Šokėjus Vroclave vertino Lietuvos teisėja Neringa Untulienė.

Paskelbimo data: 2019 m. rugsėjo 16 d. 00:02:00